Меню
ВИ ЗАЙШЛИ НА ТЕСТОВИЙ САЙТ ПЕРЕЙДІТЬ НА ОСНОВНИЙ https://www.brille.ua/ua/ ВИ ЗАЙШЛИ НА ТЕСТОВИЙ САЙТ ПЕРЕЙДІТЬ НА ОСНОВНИЙ https://www.brille.ua/ua/
ВИ ЗАЙШЛИ НА ТЕСТОВИЙ САЙТ ПЕРЕЙДІТЬ НА ОСНОВНИЙ https://www.brille.ua/ua/ ВИ ЗАЙШЛИ НА ТЕСТОВИЙ САЙТ ПЕРЕЙДІТЬ НА ОСНОВНИЙ https://www.brille.ua/ua/

Про компанію

Мережа магазинів Brille широко відома в Україні. Вона асоціюється у споживачів з якісними та стильними світильниками, люстрами, бра, торшерами, лампочками й світлотехнікою для зовнішнього освітлення. Брілле працює на українському ринку з 1996 року. За цей значний термін команда росла і розвивалася разом з покупцями.

Сьогодні Брілле – це потужна група компаній з надійною репутацією. Це один з основних гравців на українському ринку освітлення, який добре вивчив смаки та потреби жителів усіх регіонів країни й може запропонувати найоптимальніші світлові рішення для масового споживача, лакшері клієнта, бізнесу.

Магазин Brille

Основна мета Brille – допомогти споживачу правильно вибрати світильники та люстри потрібного типу і потужності. Зробити все, щоб освітлення ідеально підійшло для його вітальні, спальні, кухні, передпокою, ванної, коридору, магазину, торгового залу супермаркету, готелю. Також забезпечити оптимальний вибір вуличної світлотехніки – для фасаду, присадибної ділянки, заміського будинку, доріжок, тротуарів, вхідних зон і басейнів. Повну інформацію можна отримати в статтях блогу, які написані в доступній формі та проілюстровані фото.

Брілле – тільки сертифіковані товари

Група компаній Brille включає понад 22 магазини, які знаходяться в найбільших містах країни: Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Запоріжжі, Кривому Розі, Ірпені та Одесі. Успіх прийшов не відразу, а після довгих років наполегливої ​​праці, експериментів і вкладення капіталу в розширення бізнесу. Значну роль у формуванні та становленні компанії зіграли ділові якості її топ-менеджера, який вивчав ринок і прораховував основні тренди. Роль особистості в бізнесі, як і в історії, переоцінити складно.

Секрет популярності Брілле зараз досить простий – якісні товари для споживачів та сумлінна робота кваліфікованого персоналу. Кар'єра кожного співробітника компанії – це кваліфікація, особисті якості та мотивація. Високий рівень вимог обґрунтований, тому тут працюють тільки професіонали, які справляються з поставленими завданнями та мають мужність заперечувати керівникам в інтересах бізнесу. Кожен менеджер магазину впевнений в якості пропонованої продукції. Під брендом Brille – тільки сертифіковані товари.

Покупець може перевірити кожен світильник або лампочку на наявність документів про відповідність продукції вимогам технічних регламентів. Всі сертифікати на світильники, люстри та лампочки, декларації про відповідність товарів Brille можна подивитися тут.

Участь Брілле в виставках і форумах

Мірилом успіху компанії виступають не тільки доходи, а й професійні заходи: участь у регіональних та міжнародних профільних виставках, конференціях, конкурсах, тендерах. Кожна компанія прагне показати себе серед своїх колег з кращого боку і зайняти гідне місце в галузі. Конкуренти оцінили компанію Брілле як сильного гравця, який формує український ринок освітлення і бере безпосередню участь у створенні основних трендів.

Спеціалізовані виставки забезпечують місце для особистої зустрічі виробника, продавця, постачальника з його цільовою аудиторією. Виставки є своєрідним лакмусовим папірцем всієї галузі – тут видно, хто працює успішно, хто покинув сегмент, хто змінив напрям діяльності, які ніші просіли. Брілле прийшла на український ринок серйозно і надовго, тому після свого успішного становлення, вона регулярно бере участь практично у всіх галузевих, дизайнерських та будівельних виставках і форумах:

 • у міжнародній виставці промислового енергозбереження та електротехніки;
 • в міжнародному експофорумі «Будівництво. Архітектура. Нерухомість»;
 • у Київському Міжнародному Меблевому форумові KIFF;
 • в бізнес-форумі «Слов'янський базар»;
 • у фестивалі світла та електротехніки;
 • у спеціалізованій виставці «ЄвроБудЕкспо»;
 • в міжнародному виставковому форумі «Дом-експо»;
 • в міжнародній виставці Design Living Tendency та інших заходах.

Також, починаючи з нульових, компанія активно співпрацювала зі спеціалізованими ЗМІ, за що отримувала грамоти та подяки. Продукція Брілле завжди користувалася і користується заслуженою увагою і високим попитом. Тому підтвердження – численні нагороди за просування якісної конкурентоспроможної продукції на ринку України.

Всі дипломи та сертифікати про участь групи компаній Брілле у виставках, фестивалях, форумах та інших заходах можна побачити тут.

Переваги Brille

Одна з головних наших переваг – наявність салонів магазинів з барвисто оформленими вітринами, де можна побачити роботу світильників. Крім цього, ми пропонуємо користувачам:

Продукцію під брендом Брілле можна знайти в багатьох квартирах і будинках. Наші світильники забезпечують відмінне освітлення великих промислових і торгових об'єктів, шкіл, садочків, лікарень і адміністративних установ. Брілле – це завжди якісне світло.

Наші клієнти

Наші клієнти
Наші клієнти
Випробуй удачу

  Щоб побачити виграш необхідно Авторизуватись чи зареєструватись

  Після отримання виграшного купону, потрібно зробити замовлення та ввести його в корзину, для отримання виграшу.

  Промокод діє 72 години з моменту отримання.

  Використати промокоди можна при замовленні від 1000 грн.

  Застосувати виграний промокод можна 1 раз.